Co mnie wyróżnia?

Zaintrygowanie wyjątkowością każdej osoby

Aktywowanie pomysłów w działanie

Skoncentrowanie na trwałych efektach

O mnie

Moje zawodowe role...

CERTYFIKOWANY COACH ICF

Postawiłam na dobre przygotowanie, ukończyłam certyfikowane szkolenie na poziomie ACTP ICF, akredytację coacha ICF na poziomie ACC oraz studia podyplomowe z coachingu na WSB Wrocław. Ale co ważniejsze to mam już spore doświadczenie - ponad 200 h przeprowadzonych sesji coachingowych w tym coaching indywidualny i zespołowy zarówno z menadżerami w środowisku biznesowym, jak również z osobistymi wyzwaniami.

PEOPLE CHANGE MANAGER W PROJEKTACH

Pełniłam rolę PCM w projektach, które z całego portfela projektów były zakwalifikowane jako trudne. Trudne dlatego, że przynosiły "niepopularną zmianę", albo ze względu na swoją złożoność, bo dotykały pracy wielu obszarów firmy albo te tzw. transformacyjne, które dotyczyły wartości i kultury organizacyjnej. Jako pierwsza osoba w firmie na tym stanowisku miałam możliwość wyznaczać kierunki rozwoju People Change Managmentu oraz tworzyć standardy.

HR-owy partner dla biznesu

Miałam to szczęście pracować w firmie, w której nie trzeba było nikomu tłumaczyć, że biznes tworzą ludzie i głównie od jakości zarządzania zespołem zależy sukces finansowy. Dzięki temu miałam przestrzeń do kreowania strategii personalnej, którą później wspólnie z menadżerami wdrażaliśmy w życie. Praca ta nauczyła mnie dopasowywać narzędzia do konkretnych potrzeb i dbać o efektywność realizowanych projektów. Była też okazją do podjęcia wielu osobistych wyzwań m.in. prowadzenie szkoleń, facylitacje warsztatów, tworzenie i prowadzenie programów rozwojowych, praca w międzynarodowym środowisku. Dużo satysfakcji przyniosła mi bezpośrednia współpraca z zarządem i możliwość obserwowania osobistego rozwoju menadżerów, z którymi współpracowałam.

WYKŁADOWCA NA WSB

Prowadzenie praktycznych zajęć z tematyki HR'owej dla kursów dziennych i zaocznych. Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wzajemna inspiracja i dużo pozytywnej energii :)