O mnie

Od początku swojej drogi zawodowej idę tam, gdzie podpowiada mi serce. I póki co świetnie na tym wychodzę! Mam poczucie spełnienia i satysfakcję z robienia rzeczy, które autentycznie mnie kręcą!

Od prawie piętnastu lat jestem związana z szeroko rozumianym obszarem HR. W roli HR Biznes Partnera byłam odpowiedzialna za kreowanie strategii personalnej, którą później - wspólnie z menadżerami - wdrażaliśmy w życie. Praca ta nauczyła mnie dopasowywać narzędzia do konkretnych potrzeb i dbać o efektywność realizowanych projektów. Była też okazją do podjęcia wielu osobistych wyzwań m.in. prowadzenia szkoleń, facylitacji warsztatów, tworzenia i realizowania programów rozwojowych. Dużo satysfakcji przynosiła mi bezpośrednia współpraca z zarządem i możliwość obserwowania osobistego rozwoju menadżerów, z którymi współpracowałam.


Po pewnym czasie moje zainteresowania i uwaga skoncentrowała się na nowo tworzącym się w tamtym czasie obszarze - Zarządzaniem Zmianą. Weszłam w rolę Menadżerki Zmian, w projektach transformacyjnych przejmując tym samym odpowiedzialność za przeprowadzanie ludzi przez zmianę - od przygotowania strategii wdrożenia zmiany, przez realizacje planów komunikacji, planów szkoleń i pracy z menadżerami po aktywności wspierające i utrwalające zmianę. Działam w obszarze wdrożeń systemów i rozwiązań IT, transformacji biznesowych oraz zmian strukturalno-organizacyjnych. Osobiście jest to dla mnie czas intensywnego rozwoju i nauki, którą też bardzo chętnie dzielę się z innymi.

Uwielbiam pracę jeden na jeden z drugą osobą. Szkolenia z coachingu i certyfikacja ICF wyposażyły mnie w narzędzia, które nadały tym spotkaniom strukturę i pozwalają uzyskać wymierne rezultaty moich rozmówców.


Jest mi bliskie zdanie: „Nie ważne co zaplanujesz – życie i tak Cię zaskoczy”. W życiu osobistym miałam okazję kilkukrotnie i konkretnie się o tym przekonać. Zbudowało to moją większą dojrzałość, ale przede wszystkim większą elastyczność i otwartość na przychodzące zmiany. Zdecydowanie częściej myślę o zmianach bardziej jak o przygodzie aniżeli niewygodzie – i właśnie takim podejściem staram się inspirować innych!